Hea Kati Pilatese Stuudio klient!

 
Meie stuudio kaks esimest nädalat ZOOMis on möödunud ja mul on väga suur rõõm olnud teid kõiki trennis jälle “näha” ❤️ Loodan, et olete Pilatese treeningutega virtuaalses stuudios rahule jäänud ja jätkame koos kuni ükskord päriselt stuudios kokku saaame. 😊
Minu kuu aega tagasi veel olematud IT-alased ja tehnilised oskused on arenenud piisavale tasemele, et stuudioga sellisel viisil jätkata. Kahjuks pean loobuma esialgsetest lubadustest pakkuda nii reaalajas toimuvaid kui eelsalvestatud videosid!!! Tegelikkuseks on osutunud, et minu jaoks ei ole füüsiliselt ega ajaliselt kahe erineva keskkonna vahendusel treeningute pakkumine ning ka mitmeid kordi suurenenud meili vm. teel klientidega suhtlemine reaalne, kuna teen kõike üksi.
Youtube keskkonda videode tegemine on aeganõudev protsess, mis nõuab eraldi planeerimist, aega korduvateks ülesvõteteks, minimaalset ülevaatamist-lõikumist jne. jne. Esimesed nädalad veebistuudios on toonud paljud esialgsed eelsalvestiste soovijad hoopis ZOOMi tundidesse ja seetõttu on Youtube videode huvilisi jäänud vähemaks. ZOOMI abil saan mina pakkuda sulle kvaliteetseimat ja tulemuslikumat Pilatese treeningut, mis hetkel võimalik – mina sind juhendamas-korrigeerimas liikumisel ja asendite hoidmisel(sinu eripärade ja probleemidega arvestades) ning sina vastavalt sellele harjutusi sooritamas. Seepärast jätkan eelnevat arvesse võttes ainult ZOOM kekskkonnas toimuvate Pilatese treeningutega!!!!
Huvi ja küsimuste korral kirjuta palun info@katipilates.ee
Aitäh mõistva suhtumise eest ja ootan sinuga taaskohtumist ZOOMis või eriolukorra lõppedes stuudios!!!
🌞🌞🌞