HINNAKIRI

HINNAKIRI

Kati Pilatese Stuudio pakub klassikalise pilatese rühmatunde ning personaaltunde.

PERSONAALTUND

Tunnis läheneb õpetaja sinu probleemidele, võimekusele ja eesmärkidele personaalselt, kasutades selleks pilatese seadmeid. Tunni pikkuseks on 50 minutit. Vajalik eelnev registreerumine.

RÜHMATUNNID

Rühmatundides osalemiseks tuleb registreeruda  sobiva tasemega gruppi, mille tunnid toimuvad kindlatel kellaaegadel ja päevadel. Soovi korral on stuudio klientidel võimalus vaba koha olemasolul osaleda ka teistel aegadel sobiva tasemega grupis. Puudumisest anna teada võimalusel vähemalt 24h enne oma tundi, et jääks aega pakkuda vabanenud kohta kellelegi teisele!

Pilatese tundi sobivad mattide säästmiseks lukkudeta, nööpideta, öösideta jmt.treeningriietus!!!

PILET

MÄRKUSED

KEHTIVUS

 HIND

1x

 

1 kord

14.00 €

4x

 

1 kuu( 30 kalendripäeva)

44.00 €

4x

Kahele ühest perest

0,5 kuud( 15 kalendripäeva)

44.00 €

10x

 

2 kuud( 60 kalendripäeva)

100.00 €

10x

Kahele ühest perest

1 kuu( 30 kalendripäeva)

100.00 €

Personaaltund

 

1 kord

35.00 € 

Mitme korra kaardi ostmine kindlustab rühmatundidesse vastavaks perioodiks koha. 
Ostetud kaart hakkab kehtima esimesest osaletud tunnist. Kui peale tasumist ei ole kaarti 7 päeva jooksul kasutatud, algab kaardi kehtivus 8.ndal päeval tasumise hetkest.
Kaardi kehtivuse lõppedes säilib koht 7 päeva! Pikema treeningpausi puhul on võimalik oma koht stuudios säilitada tasudes ühe kuu eest 44€
Kaardi kehtivusajast arvestatakse välja riiklikud pühad ja stuudio poolt erinevatel põhjustel( puhkus, koolitus jne.) suletud päevad!
Kasutamata korrad, olenemata põhjusest( haigus, reis, puhkus jne.), järgmisse perioodi edasi ei kandu ning kehtivuse kaotanud kaardiga treeningutes osaleda ei saa! 
KASUTAMATA KORDADE EEST RAHA EI TAGASTATA!

TASUMINE

Tasuda saab enne treeningut kohapeal sularahas, arve alusel või ülekandega Versit OÜ arvele! Arve soovist anna varakult enne tasumist teada!!! Tasumisel on võimalik kasutada ka Stebby( endine SportID) keskkonda, juhul kui sinu tööandja seda võimaldab.

Saaja: Versit OÜ     SEB  EE441010220224357228

Selgitusse märkida teenus( nt. Pilatese 10x kaart) ning treenija nimi, kui sinu eest maksab keegi teine. Arve alusel tasudes pane palun selgitusse arve number!!!

Hinnakiri kehtib alates 1.01.2024

Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu

Scroll to Top