Kodukord

Vastavalt Vabariigi Valitsuse poolt hetkel kehtivatele piirangutele ja sporditegevuse käitumisjuhendile (https://www.kul.ee/media/3446/download ) peab stuudiosse tulles arvestama järgnevaga:

  1. Kõik üle 18-aastased osalejad peavad stuudiosse tulles esitama COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta ning näitama isikuttõendavat dokumenti.
  1. 12-17-aastased (kaasa arvatud) noored ei pea treenimisel COVID tõendit esitama.
  1. Alates 29.11 on maski kandmine kohustuslik kõigis siseruumides   alates 12.ndast eluaastast. See tähendab, et nii maja välisuksest sisenedes kui ka stuudio kõigis ruumides peab mask ees olema – kindlasti ka riietusruumides, va. duši alla minnes. Trenni maskiga tegema ei pea. Maski jaoks on mattide kõrval plastkarbid.
  1. Kui vaktsineerimine või maski kandmine on tervislikel põhjustel vastunäidustatud, tuleb osalemiseks esitada vastav arstitõend. Vastasel juhul stuudio klienti ei teeninda!
  1. Kuna siseruumides on oluline hoida hajutatust, siis viibi riietusruumides võimalikult lühikest aega ja hoia kaaslastega mõistlikku distantsi! Trenniruumis on mattide asetuse tõttu hajutatus tagatud. Vali ruumi sisenedes matt ja püsi sellel ka enne tunni algust. 

6. Stuudiosse sisenedes desinfitseeri või pese käsi.

7. Peale treeningut desinfitseeri vahendiga matid ja treeningvahendid. 

8. Haigustunnustega trenni vastu ei võeta!

9. Pilatese tunniks sobivad ilma lukkude, nööpide, öösideta treeningrõivad!!! Tund toimub paljajalu või sokkides.